STC HAKKINDA

Yaklaşık 20 yıllık tecrübenin ve uluslararası projelerdeki deneyimlerin getirdiği bilgi birikimiyle kurulan STC;Teknik, inşaat yönetim sistemleriyle ve çözüm önerileri ile, güvenli-sağlıklı bir yaşam için çevre ve yapılaşmaya katkıda bulunmak; Türkiye, Orta asya, Balkan ülkeleri ve Ortadoğuda uluslararası Türk inşaat şirketi olmak, misyonuyla hizmetlerine devam etmektedir.Tüm faaliyetlerimizin amacı, müşteri ihtiyaçları ve memnuniyetini ön planda tutarak kuruluşa katma değer sağlamak, tüm bilgi, tecrübelerimizi yapılan projelere aktarmaktır.STC Yönetim Temsilcileri dünya çapındaki projelerdeki deneyiminden kazandığı bilgi birikimi ve uzmanlığı ile şimdilik İnşaat sektöründe kaliteli ve hızlı hizmet vermektedir.


MİSYONUMUZ;

Müşteri beklentilerinin gerçekleştirilerek; güvenli, sağlıklı bir  yaşam için çevreye ve yapılaşmaya katkıda bulunmak.Ülkemizde ve yurtdışında inşaat taahhüt işleri gerçekleştirmek .

 


VİZYONUMUZ;

  • Doğruluk,
  • Bilgi, Tecrübe, birikimlerin aktarılması ve ortak kalitenin oluşturulması,
  • Insana, topluma ve çevreye saygılı iş anlayışı
  • Müşteri beklentilerinin gerçekleştirilmesi sırasında kalitenin artırılması,
  • Katma değer sağlamak
  • Bölgede uluslararası standartlarda ön sıra şirketlerden olmak

Firmamız uluslararası kalite standartlarında güvenilir ve yaratıcı çözümler sunmayı öncelikli hedef almıştır.

Attığımız her adımda  insan ve doğaya saygıyı esas alıyor, topluma ve iş ortaklarımıza  değer katmanın önemine inanıyoruz.

Her gün büyüyen inşaat sektöründe inşaat  taahhüt  konusunda kendini geliştiren ve yeniliklerde öncelik sağlayan firmamız sizlere mükemmeli sunmak için çalışmaktadır.